Naše stavby | Domovik - Pasívny dom na mieru - Domovik

Ako DOMOVIK šetrí vaše eurá a planétu

Prečo stavať práve s nami... ?

NAŠE STAVBY RODINNÝCH DOMOV

Dokončená hrubá stavba Nízkoenergetického Domu v Šarišských Michaľanoch: Úspora a Estetika v Jednom

Kompaktný 3 izbový komplet biely bungalov s rovnou zelenou strechou a výhľadom na Domašu.

Pozrite si kompaktný dvojdom v obci Svinica.

Jedná sa o bungalov, ktorý má 165 m2  s neobytným podkrovím v Kanaši.

Jedná sa o ďalší kompaktný rodinný dom v Šarišských Sokolovciach pri Prešove. Bungalov má rozlohu cca 80 m2 a veľmi dobrú spotrebu.

Jedná sa o tradičný dizajnový bungalov v Košiciach v Krásnej. Rodinný dom má celkovú rozlohu 165 m2.

Jedná sa o veľmi šikovne riešený rodinný dom v spišskom podhradí s krásnym výhľadom na Spišský hrad. Dom je zaujímavý svojím jednoduchým tvarom a plným využitím každého jedného m2.

Výsledky spotreby našich domov po rokoch užívania

Bungalov Veľký Šariš

Ďalší z bungalovov z našej stavebnej kuchyne, ktorý sme navrhli tak, aby spĺňal podmienku nadštandardne nízkych mesačných nákladov na kúrenie a ohrev vody. ⚡⬇ A to BEZ použitia tepelného čerpadla alebo iných zložitých technológii, ktoré sa časom vedia pokaziť. ☝️ Bungalov má rozlohu 160 m2, obývaný je 2 obyvateľmi. Celková ročná spotreba: 4826 kWh, úhrada za rok: 688,65 EUR. Väčšiu polovicu z tejto ceny tvoria distribučné poplatky. Na zváženie teda ostáva zmena dodávateľa. 😊
Chcete rodinný dom so skutočne nízkymi nákladmi na energie bez zložitých technológií? Napíšte nám!

pasívny rodinný dom - bungalov Veľký Šariš
pasívny rodinný dom - bungalov Šarišské Sokolovce

Bungalov Šarišské Sokolovce

Rodinný dom v Šarišských Sokolovciach do bodky splnil našu filozofiu = navrhovať domy s nízkymi mesačnými nákladmi na energie aj ☝️ BEZ použitia ☝️ drahých technológií ako tepelné čerpadlo alebo fotovoltika. V tomto rodinnom dome nenájdete žiadnu z týchto technológií. Napriek tomu, mesačné náklady na spotrebu elektriny (domáce spotrebiče a bežná spotreba) sú tu v hodnote 48,50 EUR. Rodinné domy konkurencie, s ktorými sa v praxi stretávame, dosahujú, pri obdobnej veľkosti, viac ako dvojnásobne vyššiu ročnú spotrebu pri kúrení elektrinou - od 7000 do 10 000 kWh. Domček ako je tento môžete mať už od 90 000 EUR. Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si s nami osobné stretnutie online.

Rodinný dom Veľký Šariš 2

Výsledok z ročnej faktúry za energie rodinného domu z našej dielne? 📍PREPLATOK📍. Tento rodinný dom má rozlohu 160 m2, obývaný je 3 obyvateľmi (z toho jeden má štyri nohy 🐕) a nedisponuje žiadnymi zložitými a nákladnými technológiami. Dokonale tak spĺňa našu filozofiu navrhovania skutočne nízkoenergetických domov aj bez komplikovaných a drahých riešení. Jeho ročná spotreba (kúrenie + ohrev vody + bežná spotreba) bola: 4498 kWh. Celkovo k úhrade: 772,06 EUR 💶. Dom je vykurovaný infra panelmi, ohrev vody je riešený cez elektrickú špirálu a dom obsahuje aj 3,5kw klimatizačnú jednotku pre dokurenie alebo dochladenie a zabezpečenie 100% teplotného komfortu počas celého roka  

Máte záujem o dom od nás? S nízkymi nákladmi na energie aj bez zložitých technológií? Vyplňte náš nezáväzný formulár.

pasívny rodinný dom - bungalov Veľký Šariš 2

GALÉRIA ĎALŠÍCH STAVIEB

CHCETE VEDIEŤ VIAC O STAVBE PASÍVNYCH RODINNÝCH DOMOV?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov