4 chyby, ktorým sa pri výstavbe domu určite vyhnite - Domovik

4 chyby, ktorým sa pri výstavbe domu určite vyhnite

Chcete ušetriť až 50 % na vykurovaní a 28 000 EUR na užívaní domu za najbližších 10 rokov ? Pozrite si video ZDARMA a vyvarujte sa týmto najčastejším 4 chybám:

Vedeli ste že... ? 

Priemerná hrubá spotreba konkurenčných stavieb (tzn. spotreba bez použitia tepelného čerpadla a fotovoltiky) je podľa prieskumu 12 700 kwh za rok, pričom priemerná hrubá spotreba našich stavieb je 5 600 kwh za rok.

 

Ak si želáte, aby sme vás kontaktovali ohľadom naších služieb, vyplňte prosím tento formulár:

Prosím spočítajte 7 a 4.

RODINNÉ DOMY - REFERENCIE

OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Hrubá stavba postavená, zatiaľ k mojej spokojnosti. Komunikácia s pánom Kundekom na vysokej úrovni, pevne dúfam že naša spolupráca bude pokračovať k úspešnému dokončeniu nášho domčeka👍

— Peter Kožuško

Ďakujem ľuďom z tejto spoločnosti za skvelé prevedenie výstavby nášho domu, všetko prebehlo ako malo a na čas, za nás s manželkou určite môžme odporúčiť, boli sme spokojný s kvalitou aj so všetkým, čo sme očakávali.

— Ján Michálek

Odporúčame....vážime si individuálny prístup a ochotu prispôsobiť výstavbu našim potrebám. 👍

— Lucia Majerník

Ak rozmýšlate, že by ste radi chceli bývať vo svojom a nemáte na výstavbu čas a skúsenosti, ak by ste chceli poriesiť hypotéku ale nebehať po bankách, ak máte horúcu hlavu a plno otázok, ak chcete odpovede na vaše otázky aj v hodine dvanastej.. 😃 ...kľudne kontaktujte túto firmu 🙂 pretože títo ľudia sú trpezliví, nápomocní, veci vedia vysvetliť, prispôsobiť, vedia sa baviť o možnostiach a zmenách Vášho projektu s nadhľadom a vedia sa na váš plán bývania pozerať tak, akoby ho robil pre seba. Ďakujeme 🙂 ✋

— Julia a Matúš Kočanovci

Velmi skvele sluzby a produkty site na mieru, ich poradca somnou presiel moznosti financovania mojho byvania, odporucil mi najvhodnejsie riesenie a pomohol mi vybehat vsetky ostatne produkty kolo toho + nastavit aj poistenie uveru aby som bol dobre zabezpeceny..mozem odporucat

— Roman Nemethy

NAŠE STAVBY RODINNÝCH DOMOV

Dokončená hrubá stavba Nízkoenergetického Domu v Šarišských Michaľanoch: Úspora a Estetika v Jednom

Kompaktný 3 izbový komplet biely bungalov s rovnou zelenou strechou a výhľadom na Domašu.

Pozrite si kompaktný dvojdom v obci Svinica.

Jedná sa o bungalov, ktorý má 165 m2  s neobytným podkrovím v Kanaši.

Jedná sa o ďalší kompaktný rodinný dom v Šarišských Sokolovciach pri Prešove. Bungalov má rozlohu cca 80 m2 a veľmi dobrú spotrebu.

Jedná sa o tradičný dizajnový bungalov v Košiciach v Krásnej. Rodinný dom má celkovú rozlohu 165 m2.

Jedná sa o veľmi šikovne riešený rodinný dom v spišskom podhradí s krásnym výhľadom na Spišský hrad. Dom je zaujímavý svojím jednoduchým tvarom a plným využitím každého jedného m2.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov