Projekt na mieru | Domovik - Pasívny dom na mieru - Domovik

PROJEKT PRE VÁŠ PASÍVNY RODINNÝ DOM NA MIERU

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

 

 

Váš pasívny rodinný dom vám navrhneme tak, aby spĺňal najdokonalejšie teplotechnické a energetické parametre. Využívame pritom zákony fyziky, termodynamiky a všetky možné dostupné zdroje energie: od slnečných lúčov až po geotermálnu energiu. Naše nízkoenergetické a pasívne domy staviame na prírodnej, ekologickej a zdraviu nezávadnej báze.

 

 

Pri tomto návrhu pasívneho domu sa riadime heslom:

Dnes nie je problém postaviť pasívny rodinný dom v energetickej triede B až C (na ktorý dáte syntetické zateplenie, namontujete doň tepelné čerpadlo, poprípade, ak vám stále nevychádza energetická trieda, tak fotovoltiku) a tváriť sa, aký ekologický a nízkoenergetický dom máme (napríklad aj v triede A0).

Dnes je umenie navrhnúť nízkoenergetický dom bez použitia týchto ,, zložitých technológií" (ktorých životnosť je obmedzená a servis náročný a zbytočne drahý) tak, aby bol rodinný dom suchý, bez plesní, dosahoval nízku spotrebu na kúrenie/chladenie pri súčasnom zachovaní celoročnej tepelnej pohody +/- 1°C a nebolo potrebné ho zbytočne prekurovať na to, aby sme cítili teplotný komfort v zime.

Toto všetko by sa malo diať s použitím jednoduchosti bez komplikovaných technológií a za predpokladu návratností investícií do čohokoľvek v rodinnom dome.

Všetky naše pasívne domy spĺňajú podmienku nadštandardne nízkych nákladov na kúrenie/chladenie a ohrev vody. Ako to robíme? JEDNODUCHO. Správne materiály, správny návrh konštrukcie, správne technologické postupy pri výstavbe.

Chcete bývať v skutočne pasívnom rodinnom dome bez vyhodených peňazí do zbytočností? Dohodnite si s nami osobné stretnutie. Radi vám povieme viac. :)

PROJEKTY DOMOV

Chcete vedieť, koľko vás bude stáť takýto projekt pasívneho rodinného domu na mieru? Kliknite nižšie a zistite viac informácií! 

CHCETE VEDIEŤ VIAC O STAVBE PASÍVNYCH RODINNÝCH DOMOV?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov